- Ankstesnis
- 1
- 2
- 3
- ...
- 16
- Kitas
Winter Sale: Iki 70% off visose kategorijose Išsaugokite dabar
Visi, kurie kada nors tamsoje susižalojo kulkšnį dėl šalia gulėjusių gyvatvorių žirklių, žino, kad šio skausmo galima išvengti. Kaip? Paprasčiausiai su šviesa. Kadangi sode yra daugybė vietų, kur galima suklupti, visi aplink namą esantys takai, privažiavimai ir laiptai turėtų būti tinkamai apšviesti. Ypač praktiški ir energiją taupantys šviestuvai su judesio jutikliais. Jų šūkis: "Tegul būna šviesa - kai jos reikia". Beje, taip pat sudarysite kliūtis plėšikams, kurie nori jus persekioti prisidengę tamsa.
Galimybė suklupti? Turėtumėte atmesti kelio žibintus, dar vadinamus stulpelių žibintais. Todėl ypač nelygiose, vingiuotose ar stačiose** maršruto atkarpose visada turėtų būti šviesu. Tačiau, žinoma, visas maršrutas turėtų būti apšviestas. Todėl galioja šios taisyklės: Šviestuvai neturėtų būti per toli vienas nuo kito, kad tarp šviesių ir tamsių sekcijų nesusidarytų didelių kontrastų**. Nes kai pereinate iš šviesios į tamsią vietą, matote dar mažiau, kol akys prie to pripranta.
** Patarimas:** Rinkitės šviestuvus, kurie dengia kuo didesnį plotą. Kaip tai veikia? Nustatydami šviesos taškų aukštį, t. y. tašką, kuriame yra šviesos šaltinis, aukštai. Kuo aukštesnės šviesos, tuo mažiau jų reikia. Ir atvirkščiai, atstumas gali būti didesnis. Kelio žibintai paprastai būna nuo 60 iki 150 cm aukščio.
Lemiamas veiksnys yra tai, kas jums patinka. Turėtumėte žinoti, kad kryptinis apšvietimas apšviečia tik kelią, o likusi sodo dalis priklauso nakčiai. Galite būti tikri dėl optimizuoto maršruto parinkimo. Esant visapusiškai šviesai, taip pat galite matyti, kas yra prie pat kelio. Be to, apvalios apšvietimo zonos puikiai persidengia**, todėl galite puikiai apšviesti savo takus apšviesdami visą plotą.
Kelio žibintai gaminami iš įvairių medžiagų ir skirtingų stiliaus variantų. Jų nereikėtų painioti su stulpiniais žibintais, stulpiniais žibintais ir antžeminiais žibintais. Kelio žibintai gali būti su fiksuota LED technologija arba su keičiamomis lempomis.
Pasisako už LED:
Nerūdijantis plienas ir aliuminis** yra oro sąlygoms atsparios medžiagos, kurios dažnai naudojamos stulpelių apšvietimui. Rėmams taip pat dažnai naudojamas varis, žalvaris ir akmuo**. Šviesos šaltinį supa stiklas arba plastikas. Galiausiai tai, kas geriausia jūsų sodui, priklauso nuo jūsų skonio.
Saulės energijos technologija - aplinkosaugai ir jūsų piniginei. Naudojant saulės energija maitinamus takų žibintus taip pat nereikia rūpintis kištukiniais lizdais ir susipainiojusiais laidais. Viskas, ko reikia, yra saulė. Naudojant LED technologiją, saulės įkrautas akumuliatorius veikia daug kartų ilgiau. Jei šviesa įjungiama tik tada, kai reikia, nereikia rūpintis akumuliatoriumi. "Judesio detektorius" - tai raktinis žodis.
Įeinate į kelią: įsijungia šviesa. Įvažiuojate į privažiavimą: užsidega šviesos. Artėja jūsų vizitas: įjungiama šviesa. Naudojant praktiškus judesio jutiklius tai nėra raganavimas. tamsos jutiklis neleidžia kelio žibintams konkuruoti su saule net ir dieną. Vienam keliui pakanka 120 laipsnių aptikimo kampo**. Juk paprastai naktį iš pievos neišeinate. Tačiau iš esmės taip pat galite pasirinkti 360 laipsnių modelį ir nustatyti naudojamos srities kampą naudodami diafragmas.
Jei taip, mūsų specialistų komanda mielai atsakys į jūsų klausimus. Kontaktinę informaciją rasite toliau.
Tarkime, kad savo kelio žibintuose įrengėte judesio jutiklius. Tuomet energiją taupančios lempos netinka. Taip yra todėl, kad jie paprastai netampa lengvais ad hoc ir jiems reikia laiko pradėti veikti. Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių LED lempos idealiai tinka jūsų stulpelių žibintams. Paminėsime tik keletą: LED lempučių tarnavimo laikas yra iki 50 kartų ilgesnis nei kaitrinių lempučių. LED lempos sunaudoja iki 90 proc. mažiau energijos ir jose nėra gyvsidabrio.
Daugelyje takų žibintų yra įmontuota stacionari LED technologija. Tai leidžia kurti ypač sudėtingus dizainus. Jūsų sodo privalumas. Tačiau net jei naudojate senus stulpelių žibintus, galite perjungti juos į LED. Jie turi standartizuotus pagrindus, pavyzdžiui, E27, ir puikiai tinka jūsų mylimo draugo lizdui.
Amžinybei ar akimirkai? Rekomenduojame kelio žibintus montuoti ant šalčiui atsparių pamatų arba panašių tvirtų paviršių. Taip užtikrinama, kad šviesa tvirtai stovėtų. Mėgstantiems lankstumą taip pat siūlomi takų žibintai su žemės smaigaliu. Juos galima perkelti pagal nuotaiką, nes juos tereikia įsmeigti į purų dirvožemį. Surinkti itin paprasta - jei tai apskritai galima pavadinti surinkimu.
Kai reikia stacionarių šviesų maitinimo iš elektros tinklo, reikia specialisto. Be abejo, galite jam padėti kasti, kad būtų galima nutiesti požeminius kabelius. Tačiau specialistas tikrai turėtų pasirūpinti jungtimis. Jis žino, į ką atkreipti dėmesį ir kaip viską saugiai įrengti. Net jei pagunda didelė: "pasidaryk pats" entuziasto veikla neturėtų būti susijusi su elektra.
Jei sode jau esate įsirengę elektros instaliaciją, skirtą takų žibintams, idealiu atveju jums tai turėtų būti naudinga dvigubai. Pasirinkite modelį su vienu ar daugiau lizdų ant rėmo. Radijas, elektrinės gyvatvorių žirklės, mobilusis telefonas ir vejapjovė gali puikiai prisijungti. Paprasčiausiai praktiška.
Tikimybė pavogti į žemę tvirtai įkastą kelio žibintą yra tikrai mažesnė nei žibintą su į žemę įkastu smaigaliu. Jei jūsų pasitikėjimas kaimynyste nėra didelis, verčiau rinkitės fiksuotus sraigtinius kelio žibintus. Kalbant apie medžiagas, kai kurie stulpų šviestuvai yra tvirtesni už kitus. Jei baiminatės vandalizmo, jums tikrai geriau rinktis kompaktiškus modelius, pagamintus iš metalo ir plastiko, nei filigraninius šviestuvus su stikliniu gaubtu. Tačiau net ir čia, žinoma, tam tikru momentu atsparumas baigiasi. Tipas: Judesio jutikliai užtikrina, kad šviesa įsijungtų, kai prie jos kas nors prieina - tai gali atbaidyti vandalus.
Ar paliekate kelio žibintus per lietų? Kadangi į šį klausimą niekas negali atsakyti "ne", patariama būti atsargiems. Nes elektra ir vanduo nesimaišo. Vadinamoji IP apsaugos klasė nurodo, kaip jūsų šviestuvas gali atlaikyti nešvarumus ir vandenį. Pirmasis skaitmuo suteikia informacijos apie apsaugą nuo svetimkūnių, o antrasis - apie drėgmę. Kelio šviesa turėtų būti bent IP44. Tai apsaugo jį nuo didesnių nei vieno milimetro svetimkūnių ir nuo vandens purslų.
Perbrauktos kainos atitinka gamintojo rekomenduojamą mažmeninę pardavimo kainą.
Į visas kainas įskaičiuotas 21 % PVM, pristatymo išlaidos neįskaičiuotos.